[email protected]

+48 (0) 602 479 572

Opinie

Dom jest na odludziu co dodaje mu uroku, ale rownież sprawia, że cieżko się tam dostać bez własnego transportu. Najbliższe jezioro jest 3 minuty na piechotę, ale ponieważ kwitnie może nie być w każdego guście. Świat jak ze snu po środku samego rezerwatu natury. Stary pruski dwór odrestaurowany i udekorowany z dużym gustem i detalem. Tradycyjne śniadanie. Smaczna kolacja na zamówienie w tradycyjnym stylu. Właściciele bardzo gościnni i dbający o szczegóły.

Matthias Belgia


Kochany Dzienniczku, To był nasz pierwszy pobyt w Dworze Szwałk i w ogóle nasz pierwszy urlop w Polsce… A teraz jesteśmy zakochani w Warmii i Mazurach i tym kawałku magicznego piękna, które zabierzemy we wspomnieniach do Wiednia. Serdeczne podziękowania za te niezwykłe chwile nad jeziorem, za wycieczki łodzią, za uroczy ogień na kominku i rozmowy, które wykraczając poza stronę werbalną pozwoliły nam poznać ciepło naszych gospodyń. Gorące podziękowania dla Bogusi za najlepsze naleśniki na świecie i za ciągłe kulinarne rozpieszczanie! : ) Serdeczne podziękowania także dla Bożeny za „nalewkę” i najlepsze dżemy i Bio-warzywa, jakie tylko można sobie wyobrazić : ) Niedługo wrócimy!!! A do tego czasu wszystkiego najlepszego dla całego zespołu w Dworze Szwałk. Serdecznie pozdrawiamy Mihai and Zynbe PS: I serdeczne podziękowania dla Pana Jurka za szczerą przyjaźń : )

Mihai & Zynbe


Uwielbiam! Szwałk to magiczne miejsce nad jeziorem, w otoczeniu natury i wspanialych ludzi. Wystroj wnetrz i przyjazna atmosfera mile zaskoczy kazdego. Kazdy dzien spedzony w tym miesamowitym miejscu pozwoli kazdemu uciec od codziennosci i wypoczac. Goraco polecam!

Lidia Zalewska


To był jeden z Sylwestrów, który będziemy pamiętać! Aż szkoda wyjeżdżać. Dziękujemy miłym gospodarzom za wspaniałą zabawę.

Lidia i Maciek Szenniccy


​Oaza ciszy. Biegun spokoju - Dwór Szwałk! Żal że jedynie we wspomnieniach (mamy nadzieję,że do następnej wizyty) pozostaną cudowne widoki , niezapomniana atmosfera, wspaniali ludzie... Długo by jeszcze wymieniać! Pięknie dziękujemy za już, pragniemy wrócić po jeszcze!!!

Bogumiła i Wiesław Motyka


Super pokoje, super bar i kuchnia a jedzonko przepyszne

Ola i Nacia


Raj to mało - Dwór Szwałk to jest to. Dzięki za gościnę i wspaniała atmosferę. Tak dużo tu do odkrycia i zwiedzania na lądzie i wodzie, że niebawem powrócimy. Ucałowania

Basia i Wojtek Marczyńscy


© 2016 - 2022 Dwór Szwałk. All rights reserved | Design by Nott Development Studios